Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Ruanda

Ruanda satılık emlak

Ruanda topraksız bir Doğu Afrika ülkesidir. Demokratik Kongo Cumhuriyeti ile batıya, kuzeye Uganda ile, doğuya Tanzanya ile ve güney ile Burundi ile sınırlar. Başkenti Kigali'dir.

Son iki yılda, Ruanda'daki emlak piyasası üssel bir büyüme gösterdi ve bu Ruanda'da satılık mülke yatırım yapmak isteyenler için harika bir haber. Başkentte, yapım aşamasında yeni konut ve ticari mülkler bulmak çok kolaydır.

Ancak, mülkün geliştirilmesiyle birlikte, hem yerli hem de yabancı yatırımcılar için belli bir endişeye yol açan çok sayıda boş ev ve her büyüklükte ticari alan var.

 

Zor tarihi, ülkeyi, özellikle emlak sektöründe, sıfırdan başlamasına ve Ruanda'da satılık geniş bir mülk yelpazesi sunmasına izin veren trajik bir duruma getirmiştir.

Bugün ülke güvenlik, güzellik, istikrar ve ilerleme sunuyor. Sağlık sistemi önemli ölçüde iyileştirildiyse, Ruanda'daki emekli aylığı milyoner endüstrisi olur.

Emlak piyasasının büyümesi ve Ruanda'da satılan mülklerin sayısındaki artış, büyük ölçüde Ruanda'daki orta sınıfın büyümesinden kaynaklanmaktadır.

Bu faktörler, emlak sektörünün başarısızlığa uğramaması veya uzun vadeli bir kriz yaratmaması için gerçek bir fırsattır.

Gayrimenkul, kilit bir sektör ve gelecekteki ekonomik büyümenin potansiyel itici gücüdür.

Emlak talebine, özellikle de uygun fiyatlı konutlara olan talep artmaktadır. Bu, nüfus artışındaki artış ve gelişmekte olan ve büyüyen bir orta sınıftan kaynaklanmaktadır.

Ruanda'da ayrıca, satış için ilginç mülklerin olduğu yerlerde gelişmek ve büyümek için hükümet tarafından seçilen altı ikincil şehir bulunmaktadır: Ruyalar, Rubavu, Musanze, Huye, Muhanga, Nyagatare. Bu şehirler Ruanda'da satılık devasa mülk fırsatları sunmaktadır.

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 40620

Satilik Teraslı ev, Ruanda, Kigali City, Kigali Free, KN249

234,214.71TRY
Satilik
Teraslı ev

510 m²
Kigali Dağı / Nyamirambo / Civugiza / KN249 Bahçe / ev büyüklüğü: 510/120 m2 4 yatak odası Ağaçlı bahçe 2 araçlık otopark Ek 3 bölüm Su deposu ...
Cod. 33644

Satilik İnşa Edilebilir Arsa, Ruanda, Kigali City, Rwamagana, Rwamagana

3,019,065.93TRY
Satilik
İnşa Edilebilir Arsa

20000 m²
2 hektarlık arazi, doğu Rwanda eyaletindeki göl muhaziasında, Rigasagana ilçesinde, Kigali Uluslararası Havaalanına sadece 39 kilometre uzaklıkta bulu...
Cod. 33642

Satilik Ev, Ruanda, Kigali City, Kigali Free, Gacuriro

5,971,778.75TRY
Satilik
Ev

1400 m²
Evde 7 yatak odası, 5 banyo, 2 oturma odası, yemek odası, modern bir mutfak ve ayrıca 6 araçlık bir park alanı bulunmaktadır. Kigali'nin en güvenli bi...
Cod. 29470

Satilik Ev, Ruanda, Kigali City, Kigali Free, KG 684 St

1,450,275.50TRY
Satilik
Ev

506 m²
Ferah, aydınlık, TAMAMEN şehir Kigali harika manzaralı, Kacyiru coveted mahallede yenilenmiş. BÜYÜK SALON ve yemek odası. siyah granit mutfak tezga...
Cod. 7629

Satilik Diğer (Konut), Ruanda, Kigali City, Kigali Free, Nyandungu-Kicukiro

7,050,016.59TRY
Satilik
Diğer (Konut)

30000 m²
House altında inşaat ikiz resimleri ekte gösterilen. Antrepolar için bulunan at Kigali Serbest Ticaret Bölgesi uygundur. Land, Ofisler, Otel vb Fırsat...
UNAVAILABLE
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB